Концерт МЕМОРИЈА презакажан за 03.09.2022

 Концерт МЕМОРИЈА презакажан за 03.09.2022

Поради најавеното невреме во Битола за среда,концертот на Меморија се презакажува за САБОТА 3 ти септември.Билетите остануваат по иста цена од 250 денари се до петок😀Трчачите што ќе бидат дојдени за трката во Битола,ете им сега шанса за незаборавна журка😀Цената на билетите е симболична од 250 денари, онлајн на www.kupikartizase.com и на продажните места во Битола: Brothers тобако, Бела роза 2 и ЈК травел.