недела, 22 октомври 2017 21:04:05
Бит Фест

Вест: Рамбо на магаре низ Широк сокак

Admin Bitola август 22, 2012 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Вест: Рамбо на магаре низ Широк сокак
Вест: Рамбо на магаре низ Широк сокак

Црногорскиот евровизиски претставник Рамбо Амадеус, кој ќе настапи на фестивалот “Битола отвотен град” на 25 август, низ градот на конзулите ќе помине со магаре. Како што не информираат организаторите, Рамбо следната сабота во Битола, нема да дојде ниту со автомобил, ниту со авион, туку патувајќи на магаре ќе може да ги види сите убави предели кои ќе треба да ги помине додека пристигне на последната дестинација, Широк Сокак.

Оваа година Меѓународниот младински арт фестивал “Битола отворен град” ќе се одржи од 22 до 25 август.
Последниот ден од фестивалот, како и секоја година, ќе се одржи концерт, на кој ќе настапат домаќините, битолската група “Фолтин”, а по нив на сцената ќе излезе Рамбо Амадеус. За крај на музичкиот хепенинг е најавен настап на хрватскиот бенд “Хладно пиво.”
Денес, една недела пред фестивалот, од 12 до 15 часот пред “Веро” на Широк сокак ќе има акција во која сите оние кои ќе купат две влезници, ќе добијат уште една гратис. Битолчани тој ден три часа ќе можат да уживаат со музиката на најавените гости, која ќе ја пуштаат повеќе битолски диџеи

http://grid.mk/read/article/797572/rambo-na-magare-niz-shirok-sokak

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-