среда, 23 август 2017 10:05:14
Бит Фест

Утрински: Вечерва се затвора 8. „Бит фест“

Admin Bitola август 24, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Утрински: Вечерва се затвора 8. „Бит фест“
Утрински: Вечерва се затвора 8. „Бит фест“

Со концерт на Мардигали и Дадо Топиќ вечерва во 21 часот на Хераклеја ќе биде затворено 8. издание на Битолското културно лето.

Последната вечер на годинешната манифестација ќе почне со изложбата „Бит фест 2013“ на фотографот Сашо Ристевски во 19,30 пред Културниот центар „Магаза“, а во изложбениот простор на истиот објект, во 20 часот ќе биде отворена изложба на Драган Најдовски, Стефан Малбашиќ и Владимир Симоновски.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-