среда, 20 септември 2017 11:28:07
Бит Фест

Вечер: Раде Шербеџија ќе пее во Битола

Admin Bitola јуни 25, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Вечер: Раде Шербеџија ќе пее во Битола
Вечер: Раде Шербеџија ќе пее во Битола

Актерот и пејач Раде Шербеџија вечерва ќе пее пред битолчани во Хераклеја од 21 часот. Шербеџија ќе настапи со Западни колодвор бенд, а со концертот свечено ќе се отвори осмото издание на битолското културно лето Бит фест.

Ова културно лето и оваа година се организира во соработка со културните институции во градот, а под покровителство на Градоначалникот на општина Битола Владимир Талески. Осмото издание на Бит фест ќе понуди многу култура и забава со голем број домашни и странски учесници и над 242 содржини.

http://www.vecer.com.mk/default.asp?ItemID=BC2726F7A84688449D11F4B642F90FB1

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-