среда, 20 септември 2017 11:23:32
Бит Фест

ТВ ТЕРА: Вечер започнува 14-тото издание на интернационалниот фестивал Тра-ла-ла

Admin Bitola август 17, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на ТВ ТЕРА: Вечер започнува 14-тото издание на интернационалниот фестивал Тра-ла-ла
ТВ ТЕРА: Вечер започнува 14-тото издание на интернационалниот фестивал Тра-ла-ла

Во рамките на Битолско културно лето вечер започнува 14-тото по ред издание на интернационалниот дестки музички фестивал Тра-ла-ла.Во рамките на истиот ќе настапат деца од Малта, Косово, Јапонија, Словенија, Бугарија, Романија, Македонија и многу други.

Фестивалот во режија на Јован Ристовски , секоја година има посебна тема а оваа година е -Ја сакам Битола.

tra la la 3

Тра-ла-ла започнува вечер со почеток од 20 часот во Центарот за Култура.Истиот продолжува и утревечер на свеченото затварање кога ќе бидат наградени и најдобрите учесници.

http://www.tera.mk/2013081668828/ritamotnagradot/vecher-zapochnuva-14-toto-izdanie-na-internacionalniot-festival-tra-la-la

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-