среда, 23 август 2017 04:26:29
Бит Фест

Тв Тера: Вечер на антологиска рок музика

Admin Bitola јули 9, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Вечер на антологиска рок музика
Тв Тера: Вечер на антологиска рок музика

Oваа година најдолгото културно лето во Македонија Бит Фест, нуди голем избор на содржини за сечиј вкус.
Љубителите на рок музиката имаа можност да уживаат во концертот на групата 3 -G во рамките на антологиската вечер на македоснката рок музика., кој се одржа во домот на АРМ.

Вечер битолчани ќе имаат можност да уживаат во -Ликовна инсталација „Побегни”на Широк Сокак од 20, од 21 -„Македонска крвава свадба”, гостува Драмски театар од Скопје Народен театар – Битола и -од 22 часот Концерт на групата „Стрес” Летна сцена Тумбе кафе.

http://www.tera.mk/2013070867096/ritamotnagradot/vecher-na-antologiska-rok-muzika

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-