недела, 20 август 2017 06:15:30
Бит Фест

Тв Тера: Три дена – Summer Love Festival

Admin Bitola јули 4, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Три дена – Summer Love Festival
Тв Тера: Три дена – Summer Love Festival

Во срцето на градот на плоштадот Магнолија, се одржува -Summer Love Festival кој е дел од богатата програма на БИТ ФЕСТ 2013.
Овие денови фестивалот понуди богата музичка програма.

Првиот ден беше резервиран за хаус музиката а на истиот атмосферата ја загреаа диџеите-Горан Тек, К.Петровски, Ацика и Боби од сити радио.

Втората вечер посетителите уживаа во хип хоп и r and b, звуците со диџеите -Aце Мице, Чико, Гоце Саф
како и настапот на Слаткаристика.

Вечер забавата продолжува со настапот на исклучителните -Димитар Андоновски, Роберт Билбилов, Викторија, Лоба, Дарко Илиевски, Марко Логаут, Александар Тарабунов, Симона Попоска и Магдалена Ена Цветкоска.

Битола знае да се забавува.И вечер се гледаме на Summer Love Festival…

http://www.tera.mk/2013070366960/ritamotnagradot/tri-dena-summer-love-festival

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-