среда, 23 август 2017 04:27:09
Бит Фест

Тв Тера: Традиционална -Ноќ со Металманија

Admin Bitola јули 25, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Традиционална -Ноќ со Металманија
Тв Тера: Традиционална -Ноќ со Металманија

Во рамките на најдолгото и најсодржајно културно лето Бит -фест, во паркот кај градскиот часовник, битолчани имаа можност да се забавуваат во традиционалната рок вечер со Агим Џело насловена како „Ноќ со металманија”.

Како што истакна нашиот колега, целта на оваа рок вечер е презентирање на македонската рок музика, пред се за младите да се запознаат таа музичка сцена , а постарите генерации да се потсетат на она што се слушаше пред повеќе години.

http://www.tera.mk/2013072467878/ritamotnagradot/tradicionalna-nokj-so-metalmanija

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-