сабота, 19 август 2017 07:33:51
Бит Фест

Тв Тера: Средба еднаш, другари засекогаш

Admin Bitola јули 9, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Средба еднаш, другари засекогаш
Тв Тера: Средба еднаш, другари засекогаш

Во организација на здружението Мали Херои, а во рамките на Битолското културно лето во градскиот парк се одржа Средба Еднаш, другари засекогаш. И покрај временските неприлики, на настанот присуствуваа голем број на деца кои се запознаа подобро со животните, а исто така преку игри добија и награди.

На настанот присуствуваше и верниот пријател на децата, а воедно и на здружението Кловнот Заги кој преку игри и песнички успеа да ги придобие насмевките на децата.

Покрај активностите кои беа организирани на овој настан, исто така беше поставена и кутија за донации за нашиот сограѓанин Димитар Ласовски кој итно треба да се оперира.Инаку здружението Мали Херои постои од 2011 година и главна цел е заштита на животните и животната средина.

http://www.tera.mk/2013070867093/ritamotnagradot/sredba-ednash-drugari-zasekogash

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-