среда, 23 август 2017 10:02:00
Бит Фест

Тв Тера: Силви Бенд со концерт на Битфест

Admin Bitola јули 13, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Силви Бенд со концерт на Битфест
Тв Тера: Силви Бенд со концерт на Битфест

Вистинско доживување за сите љубители на убавата музика, Силви бенд повторно во Битола.
Во рамките на Битолското културно лето Битфест одржаа концерт пред битолската публика пред домот на АРМ.

-Среќни сме што денес настапуваме тука, во градот на културата Битола, и од тука ја започнуваме нашата турнеја, -истакнаа тие.

Инаку, за потсетување на минатогодишното издание на Битфест, Силви бенд го промовираа албумот Песни од Коштана, исклучителен албум од 16 песни.
Скоро две децении се присутни на македонска музичка сцена .Покрај настапите на сите македонски фестивали на забавни мелодии, тие редовно имаат настапи и гостуваат надвор од Македонија.

http://www.tera.mk/2013071167259/ritamotnagradot/silvi-bend-so-koncert-na-bitfest

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-