четврток, 21 септември 2017 01:28:33
Бит Фест

ТВ ТЕРА: Сега или некогаш-најнов албум на Стиховно војување

Admin Bitola август 17, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на ТВ ТЕРА: Сега или некогаш-најнов албум на Стиховно војување
ТВ ТЕРА: Сега или некогаш-најнов албум на Стиховно војување

Дечките од Стиховно војување во рамките на Бит- фест го промовираа нивниот најнов албум со наслов Сега или некогаш,имено по името на една од насловните песни на албумот.

Стиховно постојат од 2006 та година и преку своите песни опишувајки го секодјневието испраќаат порака до сите млади.Претходни изданија се-Ме научи да научам, Ништо нема да не промени, Шоуто мора да продолжи…

http://www.tera.mk/2013081668825/ritamotnagradot/sega-ili-nekogash-najnov-album-na-stihovno-vojuvanje

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-