недела, 20 август 2017 06:09:22
Бит Фест

Тв Тера: Рок концерт во рамките на БОГ

Admin Bitola јули 3, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Рок концерт во рамките на БОГ
Тв Тера: Рок концерт во рамките на БОГ

На дванаесеттото издание на Меѓународниот младински арт фестивал “Битола отворен град 2013” настапија Billy Andol (BIH) Strah od Dzeki Chena (SRB)Spank (MK).

Бендот Били Андол постојат од 2010 а во 2011 го издаваат својот прв албум Johnny album, кој со своите интересни текстови мелодичен и несекојдневен звук за кратко време го привлече вниманието на публиката.

Страв од Џеки Чејн е бенд создаден на крајот на 90 тите години препознатливи по својот музички израз.

Настанот го збогати перформансот на Александра Димитриевска со Face and body painting .

Досега, со посетеност од над 4.000 публика фестивалот Битола отворен град е најмасовен музички настан во Битола секое лето.

http://www.tera.mk/2013070266872/ritamotnagradot/rok-koncert-vo-ramkite-na-bog

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-