петок, 22 септември 2017 04:49:58
Бит Фест

Тв Тера: Нокаут повторно со свој концерт во Битола

Admin Bitola јули 9, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Нокаут повторно со свој концерт во Битола
Тв Тера: Нокаут повторно со свој концерт во Битола

Со филмска приказна во која се раскажани најголемите таги и радости во животот на еден човек, новата песна на „Нокаут”, „Запомни тоа е се што имаме”, беше заокружена со видеоспот. За идеата, концептот и целата реализација на спотот се погрижи тимот на „Горила продукција”, на чело со режисерот Владимир Дади Ивановски. Песната која беше промовирана неодамна и веднаш стана хит ќе биде дел од албумот на кој бендот полека, но сигурно работи и кој наскоро ќе биде издаден.

Дотогаш, по последниот концерт во Битола, кој беше еден од најголемите настани минатото лето, „Нокаут” повторно ќе ги распевааат и разигрувааат битолчани. Покрај старите добро познати хитови, на Ракометното игралиште во Битола, во среда, 10-ти јули, ќе се пеат и новите песни и проекти.

Концертот, кој е дел од досега најдолгото и најсодржајно битолско културно лето „Бит Фест 2013″, ќе започне во 22 часот, а организаторите „Горила продукција” на барање на момците од „Нокаут” ја обезбедија и домашна поддршка од битолските бендови „Паркети” и „Промашена инвестиција 3,14″.

Картите во препродажба може да се најдат по промотивна цена од 100 денари во „Тобако Брадерс”, „Пица Буре” и продажните места на „Бит Фест 2013″. На врата картите ќе чинат 200 денари.

http://www.tera.mk/2013070867097/ritamotnagradot/nokaut-povtorno-so-svoj-koncert-vo-bitola

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-