среда, 23 август 2017 10:15:55
Бит Фест

Тв Тера: Нокаут и битолските бендови ги распеаа Битолчани

Admin Bitola јули 13, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Нокаут и битолските бендови ги распеаа Битолчани
Тв Тера: Нокаут и битолските бендови ги распеаа Битолчани

Нокаут повторно ги распеваа Битолчани.Покрај старите добро познати хитови, на ракометното игралиште во Битола, се пееја и новите песни и проекти.Еден од нив беше токму најновата песна – Запомни тоа е се што имаме ,за која пред неколку денови официјално беше промовиран и видео спотот а битолчани премиерно во живо ја слушнаа на концертот .

За спотот се погрижи тимот на „Горила продукција”, на чело со режисерот Владимир Дади Ивановски.

Концертот, кој е дел од досега најдолгото и најсодржајно битолско културно лето „Бит Фест 2013″,беше збогатен со настапот на единствените и препознатливи
битолски бендови- „Паркети” и „Промашена инвестиција 3,14″.

Битолчани се забавуваа до раните утрински часови, битолските бендови знаат како да направат добра атмосфера а Нокаут кои истакнаа дека во Битола секогаш имаат најдобра публика и се чувствуваат како дома, истата -да ја продолжат.

http://www.tera.mk/2013071167261/ritamotnagradot/nokaut-i-bitolskite-bendovi-gi-raspeaa-bitolchani

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-