среда, 23 август 2017 10:07:51
Бит Фест

ТВ ТЕРА: Марија-Плава го промовираше својот прв соло албум

Admin Bitola август 17, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на ТВ ТЕРА: Марија-Плава го промовираше својот прв соло албум
ТВ ТЕРА: Марија-Плава го промовираше својот прв соло албум

Во Културниот центар Магаза, Марија – Плава го промовираше својот нов албум со наслов „You are here”. 15 годишното постоење на музичка сцена резултира и со еден самостоен албум.

На промоцијата присуствуваа многу гости но пред се пријатели и соработници на Марија , а наскоро како што ни најави ќе започне со снимање на видео спот за една од насловните песни на албумот.

http://www.tera.mk/2013081668826/ritamotnagradot/marija-plava-go-promovirashe-svojot-prv-solo-album

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-