сабота, 19 август 2017 07:14:59
Бит Фест

Тв Тера: Културно уметнички работници повторно во Битола

Admin Bitola август 5, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Културно уметнички работници повторно во Битола
Тв Тера: Културно уметнички работници повторно во Битола

По настапот на Тотално Опуштање во Штип на 13 јули и настапот на Културно Уметнички Работници на 20 Јули на Vola Open Air фестивалот во Бугарија, следуваше заеднички концерт на двете групи во рамките на БИТ-Фест на 25 Јули на Летната сцена – Тумбе Кафе.Инаку оваа панк рок група постои од 1999 година, преку спојување на членови од групите Тотално опуштање, No Name Nation, Бомбашки Процес, Рок агресори и Жолтица на бродот Баунти.

http://www.tera.mk/2013080368262/ritamotnagradot/kulturno-umetnichki-rabotnici-povtorno-vo-bitola

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-