понеделник, 21 август 2017 17:48:37
Бит Фест

Тв Тера: Концерт на македонскиот идол Виктор Апостоловски и пријателите

Admin Bitola јули 18, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Концерт на македонскиот идол Виктор Апостоловски и пријателите
Тв Тера: Концерт на македонскиот идол Виктор Апостоловски и пријателите

Во амфитеатарот на античкиот локалитет Хераклеја, а во рамките на Битолското културно лето БИТФЕСТ, битолчанецот Виктор Апостоловски за прв пат по завршувањето на музичкото шоу Македонски Идол, одржа концерт пред битолската публика.На концертот се претстави со неговите авторски песни, меѓу кои и новата песна -Најважно од се.

Виктор, кој пред неколку месеци беше ограбен во Скопје, покрај инструментите за музицирање и готовiот албум за издавање, со поддршка од пријателите тој повторно издаде нова песна. Но деновиве македонските портали објавија дека Виктор повторно е ограбен, и тоа од светски познатиот Џастин Тимберлејк, кој наводно се инспирирал токму од нашиот пејач.

Покрај Виктор, на концертот настапуваа и неговите пријатели-македонските идоли Јана, Билјана, Христијан и Мики, кои се претставија со нивни авторски песни, но и песни од нашиот ангел Тоше Проески.

Задоволен од претставувањето пред неговата публика, Виктор ни најави наскоро и издавање на неговиот прв албум.

http://www.tera.mk/2013071767526/ritamotnagradot/koncert-na-makedonskiot-idol-viktor-apostolovski-i-prijatelite

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-