сабота, 19 август 2017 07:20:59
Бит Фест

Тв Тера: Катерина Михајловска победи на трката на штикли во Битола

Admin Bitola јуни 29, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Катерина Михајловска победи на трката на штикли во Битола
Тв Тера: Катерина Михајловска победи на трката на штикли во Битола

Катерина Михајловска од Битола беше најбрза во трката на штикли на Широк сокак.

Трката на штикли се одржа синоќа, во рамките на фестивалот „Битола отворен град 2013″ на Широк сокак во Битола во организација на Младинскиот културен центар.

На неа учествуваа девојки од Битола, Струга, Велес, Скопје и Прилеп, а до година треба да прерасне во меѓународна. Услов за учество во трката беше висината и ширината на штиклите кои не смеат да бидат пониски од 8 сантиметри и пошироки од 2 сантиметри.

„ Ако сакате да проверите која е вистинска битолчанка, тогаш замолете ја да ја изоди Широк сокак во машки чевли или трчајќи во штикли” вече Љубица Ангелкова-Манговска од Тера Телевизија.

http://www.tera.mk/2013062866682/aktuel/katerina-mihajlovska-pobedi-na-trkata-na-shtikli-vo-bitola

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-