петок, 22 септември 2017 04:54:37
Бит Фест

Тв Тера: Каролина во Хераклеја после 7 години

Admin Bitola јули 30, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Тера: Каролина во Хераклеја после 7 години
Тв Тера: Каролина во Хераклеја после 7 години

После цели 7 години Каролина Гочева одржа коцерт во античкиот локалитет Хераклеја. Пејачката пред сограѓаните го презентираше своето дискографско минато и за прв пат се претстави со својот бенд во акустична варијанта, како и на нејзиниот последен концерт во Скопје.Во Битола секогаш е вистинско задоволство да се настапува пред мојата публика-истакна Каролина.

Од нас зависи, Мојот свет, Хипокрит, Штом сакаш, Капка под небото, Крај, Умирам без тебе, И ќе биде се во ред,беа само дел од песните кои се најдоа на нејзиниот концертен битолски репертоар.

-Каролина е пејачка со светски квалитет а наша-истакна градоначалникот Талески после самиот концерт.

Хераклеја беше претесна за сите кои сакаа да уживаат во концертот на Каролина.Битолската публика цели 3 часа играше и заедно со Гочева ги пееше нејзините познати песни .

Наскоро се очекува да излезе нејзиниот најнов албум за кој дополнително ќе ве информираме .

http://www.tera.mk/2013072968116/ritamotnagradot/karolina-vo-herakleja-posle-7-godini

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-