сабота, 19 август 2017 07:16:47
Бит Фест

Тв Пакет: Следува богата музичка програма на „Бит Фест“

Admin Bitola јуни 29, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Пакет: Следува богата музичка програма на „Бит Фест“
Тв Пакет: Следува богата музичка програма на „Бит Фест“

Битолчани отсекогаш сакаат максимална забава до раните утрински часови. Како и секоја година така и оваа по традиција се одржува најдолгото културно лето во Битола „Бит Фест 2013 година“. Општината Битола како главен покровител, Телевизија Орбис, Кафе Пијано и Битолската пивара почнуваќи од 1. јули три дена ви понудуваат богата музичка програма „Summer Love Festival“.

1. jули, понеделник „THE HOUSE NIGHT“:
GORANTECH (Walk & Talk Records) B2B K.PETROVSKY (Walk & Talk Records)
ACIKA B2B BOC.A
BOBI CITY RADIO & METROPOLIS RADIO NETWORK
2. јули, вторник „THE HIP HOP and R’N’B NIGHT“:
ACE MICE
CHIKO
GOCE SAF
СЛАТКАРИСТИКА.

3. јули, среда „ЅВЕЗДЕНА ОРБИТА“:
ДИМИТАР АНДОНОВСКИ
РОБЕРТ БИЛБИЛОВ
ВИКТОРИЈА ЛОБА
ДАРКО ДАРЕ ИЛИЕВСКИ
МАРКО ЛОГАУТ
АЛЕКСАНДАР ТАРАБУНОВ
СИМОНА ПОПОСКА
МАГДАЛЕНА ЕНА ЦВЕТКОСКА

Главните виновници за ова ваше тридневно уживање, поддржувачи и главни покровители се: ОПШТИНА БИТОЛА, ТЕЛЕВИЗИЈА ОРБИС, КАФЕ ПИЈАНО И БИТОЛСКА ПИВАРА. А, ние ве покануваме да дојдете во Битола да бидете дел од богатата музичка програма која се одржува во склоп на најдолгата културна манифестација во Македонија „Бит фест 2013“. Ве очекуваме!

http://www.tvpaket.com.mk/scena/2602-2013-06-28-16-07-28

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-