сабота, 18 ноември 2017 22:31:00
Бит Фест

Тв Орбис: Петок 09.08 на БитФест

Admin Bitola август 11, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тв Орбис: Петок 09.08 на БитФест
Тв Орбис: Петок 09.08 на БитФест

Петок 09.08 на БитФест

Фестивал за современи уметности „АКТО“ Осмото издание на фестивалот за современи уметности АКТО започнува на 9 август и ќе трае до 11 август. Фестивалот е познат по тоа што за настаните користи алтернативни простори, напуштени објекти, а оваа година на втората вечер нуди нова и уникатна локација, Филмскиот град кој се наоѓа во битолската касарна. 20.00 ч. КЦ Магаза Изложба на минијатури на Елена Ѓеорѓиева 21.00 ч. Хераклеа Концерт на Влатко Стефановски и Тадиќ Билетите за концертот по цена од 150 денари се продаваат на Билетарата на Центарот за култура.

http://www.tvorbis.com.mk/index.php/vesti/lokalni/item/2599-petok-09-08-na-bitfest

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-