среда, 23 август 2017 04:13:00
Бит Фест

Тера ТВ: Stand up Comedy со Марјан Ѓоргиевски

Admin Bitola август 24, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Тера ТВ: Stand up Comedy со Марјан Ѓоргиевски
Тера ТВ: Stand up Comedy со Марјан Ѓоргиевски

Во рамките на битолското културно лето БИТФЕСТ, во пациото на Заводот и Mузеј од Битола, Марјан Ѓоргиевски на битолчани им приреди незаборавна вечер со неговото стенд ап шоу.
Секојдневието на Mарјан е постојана инспирација во неговите стенд ап комедии.

На Youtube направи вистински бум и ни најави уште еден готов скеч.

Од септември Марјан стартува со нов проект покрај ангажманите во битолскиот театар и неговите стенд ап препознатливи комедии.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-