петок, 22 септември 2017 04:52:36
Бит Фест

Телеграф: Концерт на „Танец“ пред Универзална сала

Admin Bitola јули 30, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Телеграф: Концерт на „Танец“ пред Универзална сала
Телеграф: Концерт на „Танец“ пред Универзална сала

Совршенството на македонскиот фолклор вечерва ќе биде претставен преку целовечерен концерт на отворено

„Незаборав – од традиционалното до новото“ е насловен концертот на ансамблот за народни игри и песни на Македонија „Танец“, што ќе се одржи вечерва на летната сцена пред Универзална сала.

Концертот е дел од програмата на фестивалот Скопско лето. Почетокот на настанот е во 21 часот.

http://www.telegraf.mk/kultura/muzika/19453-koncert-na-tanec-pred-univerzalna-sala

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-