понеделник, 21 август 2017 17:46:13
Бит Фест

СРЕДА 14.08.2013 НА БИТ ФЕСТ

Admin Bitola август 13, 2013 Следно на Бит Фест Коментарите се исклучени на СРЕДА 14.08.2013 НА БИТ ФЕСТ
СРЕДА 14.08.2013 НА БИТ ФЕСТ

СРЕДА 14 АВГУСТ НА БИТ ФЕСТ

Во Малата сала на Завод и Музеј во 20.00 часот ќе се одржи промоција на книгата „Меѓа“ од Никола Петровски. Промотор на книгата е Вилма Костовска, а промоцијата ќе ја збогати вокално камерниот ансамбал Ad libitum art.

Во 21.00 часот во Пациото на Завод и Музеј (алтернативен простор во случај на невреме Центар за култура) ќе се одржи музичката манифестација Незаборав. Концертот оваа година е посветен на Љупчо Спасеновски, а ќе настапат групата „LIVE 5“ и познати битолски пејачи. Влезот е слободен.

Во Културниот центар Магаза во 21.30 часот ќе се одржи промоција на албумот „You are here“ на„Plava“.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-