недела, 20 август 2017 06:13:10
Бит Фест

Скопјеинфо: Каролина со акустичен концерт пред преполната Хераклеја

Admin Bitola јули 30, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Скопјеинфо: Каролина со акустичен концерт пред преполната Хераклеја
Скопјеинфо: Каролина со акустичен концерт пред преполната Хераклеја

Нашата музичка ѕвезда Каролина Гочева  на античкиот локалитет Хераклеја  одржа голем акустичен концерт во кој битолската публика уживаше и се забавуваше. Во преполната Хераклеја, публиката вклучувајќи над 3.000 гости, и возвратила на вистински начин на атмосферата која ја создаде македонската дива Каролина Гочева, која освен презентирањето на своето дискографско минато, за прпат се претстави со својот бенд во акустична варијанта.

-Голема е одговорноста да настапуваш во градот во којшто си се родил,  пред своите. Во градот  каде што си растел, си се  развивал како личност.  Битолската публика, односно моите битолчани секогаш  ми возвраќале  со љубов- изјави пред концертот на Хераклеја,  македонската поп- дива Каролина Гочева.

„Од нас зависи“, „Мојот свет“, „Хипокрит“, „Штом сакаш“, „Капка под небото“, „Крај“, „Умирам без тебе“, „И ќе биде се во ред“, „Остани“, „Не се враќаш“, „Тој“ се само дел од песните од репертоарот на овој прекрасен концерт на Каролина Гочева на БИТ ФЕСТ.

http://www.skopjeinfo.mk/zivot/1275594845/karolina-so-akusticen-koncert-pred-prepolnata-herakleja

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-