понеделник, 20 ноември 2017 10:16:49
Бит Фест

ШИРОК СОКАК ВО БЕЛО

Bitfest 2017 Admin август 27, 2017 Претходни настани Коментарите се исклучени на ШИРОК СОКАК ВО БЕЛО

Со традиционалната манифестација „Широк сокак во бело“, официјално беше означен крајот на единаесетото издание на Битолското културно лето „БИТ ФЕСТ 2017“.
Многу гости, добра забава и незаборавно доживување.

Оваа година за забавата да биде на највисоко ниво се погрижи светски познатата супер стар Дј и вокал SONIQUE.

Пред Соник атмосферата ја загреваа ДЈ Рикардо, ДЈ Андреј Ѓошев, Љубиша Милошевски.
Специјални гости на настанот беа Робин Мастер и Микел Оутзен од Данска.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-