//$start_wp_theme_tmp //wp_tmp Бит Фест | Широк Сокак во бело
вторник, 23 јануари 2018 16:32:32
Бит Фест

Широк Сокак во бело

Admin Bitola август 30, 2015 Претходни настани Коментарите се исклучени на Широк Сокак во бело
Широк Сокак во бело

Битолчани по петти пат имаа прилика да уживаат и забавуваат во прекрасната летна атмосфера на најградската и најпозната улица во Европа, а и пошироко, битолскиот Широк Сокак.

„Широк Сокак во бело“  е културна манифесатција од отворен карактер која се оддржува по традиционален петти пат на крајот од битолското културно лето           БИТ ФЕСТ. Во изминатите години за убавото расположение на повеќеилјадната публика се грижеа светски познати ди-џеи, а годинава чест и задоволство за прекрасната атмосфера и силните овации на младите битолчани имаше познатиот италијански ди-џеј и продуцент  Јуниор Џек.

Магичната атмосфера на многу забава, насмевки, гушкања, и отскокнување од подиумот во еден здив, беше украсена со декорација  на екстериерот во  белата боја од  локалните кафилиња и убаво дотераните „во бело“ битолчани  и битолчанки.

Манифестацијата „Широк Сокак во бело“ беше дел од  програмата на битолското културно лето БИТ ФЕСТ 2015.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-