петок, 22 септември 2017 04:55:01
Бит Фест

Press 24: Шербеџија ќе го отвори македонскиот Бит Фест

Admin Bitola јуни 25, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Press 24: Шербеџија ќе го отвори македонскиот Бит Фест
Press 24: Шербеџија ќе го отвори македонскиот Бит Фест

Утре свечено ќе биде отворено осмото издание на културно лето во Македонија – Бит фест.

Културното лето ќе стартува утре со концерт на Раде Шербеџија и Западни Колодвор Бенд во Хераклеја од 21часот.

Бит Фест е под покровителство на битолскиот градоначалник Владимир Талески, а се организира во соработка со културните институции во градот.

Според најавите, овогодинешниот Бит Фест ќе им понуди на посетителите многу забава со голем број домашни и странски учесници и содржини.

http://www.press24.mk/sherbedzhija-kje-go-otvori-makedonskiot-bit-fest

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-