среда, 20 септември 2017 11:19:52
Бит Фест

Плусинфо: ГАЛЕРИЈА Каролина ја остави без здив публиката во Хераклеја

Admin Bitola јули 30, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Плусинфо: ГАЛЕРИЈА Каролина ја остави без здив публиката во Хераклеја
Плусинфо: ГАЛЕРИЈА Каролина ја остави без здив публиката во Хераклеја

Каролина Гочева уште еднаш покажа дека е исклучителна пејачка со моќен вокал. Во прекрасниот простор на античкиот локалитет Хераклеја нашата музичка ѕвезда одржа голем акустичен концерт во кој битолската публика максимално уживаше и се забавуваше. Во преполната Хераклеја, публиката вклучувајќи над 3.000 гости, и возвратила на вистински начин на атмосферата која ја создаде македонската дива Каролина Гочева, која освен презентирањето на своето дискографско минато, за прпат се претстави со својот бенд во акустична варијанта.
Ден пред концертот во Битола во интервју за Актуел на Тера рече дека битолската публика секогаш и возвраќала со љубов. И тоа само се потврди.
„Од нас зависи“, „Мојот свет“, „Хипокрит“, „Штом сакаш“, „Капка под небото“, „Крај“, „Умирам без тебе“, „И ќе биде се во ред“, „Остани“, „Не се враќаш“, „Тој“ се само дел од песните од репертоарот на овој прекрасен концерт на Каролина Гочева на БИТ ФЕСТ.

http://www.plusinfo.mk/vest/100971/GALERIJA-Karolina-ja-ostavi-bez-zdiv-publikata-vo-Herakleja

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-