понеделник, 21 август 2017 17:55:21
Бит Фест

Плус инфо: ГАЛЕРИЈА Широк сокак танцуваше во ритамот на светски диџеи

Admin Bitola јули 1, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Плус инфо: ГАЛЕРИЈА Широк сокак танцуваше во ритамот на светски диџеи
Плус инфо: ГАЛЕРИЈА Широк сокак танцуваше во ритамот на светски диџеи

Спектакуларен настап на мега популарниот диџеј Мајкл Греј го затвори Интернационалниот младински арт фестивал „Битола отворен град 2013” кој беше организиран од Младинскиот културен центар – Битола.

Како што информираат организаторите, во рамките на фестивалот од 26-ти до 29-ти јуни на повеќе локации во градот се одржаа концерти на групи од земјава и од странство, отворени улични журки, изложби и перформанси. Куриозитет на фестивалот беше Трката на штикли на Широк сокак. Фестивалот се одржа во рамките на Бит фест 2013.

http://www.plusinfo.mk/vest/97587/GALERIJA-Shirok-sokak-tancuvashe-vo-ritamot-na-svetski-digzei

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-