понеделник, 21 август 2017 17:54:42
Бит Фест

НОВА МАКЕДОНИЈА:Концерт и промоции на „Битфест“

Admin Bitola август 15, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на НОВА МАКЕДОНИЈА:Концерт и промоции на „Битфест“
НОВА МАКЕДОНИЈА:Концерт и промоции на „Битфест“

Во објектот „Пацио“ на Заводот и музеј-Битола вечерва, во 21 часот, ќе биде промовирана книгата „Меѓа“ од Никола Петровски

Промотор е Вилма Костовска, а промоцијата ќе ја збогати вокално-камерниот ансамбл „Ад либитум арт“. По промоцијата во рамките на „Битфест“ на истата локација ќе се одржи музичката манифестација „Незаборав“.
Концертот оваа година е посветен на Љупчо Спасеновски, а ќе настапат групата „Лајф 5“ и познати битолски пејачи.

Во рамките на битолското културно лето во културниот центар „Магаза“, во 20.30 часот, ќе се одржи промоција на албумот „You are here“ на „Плава“.

http://www.novamakedonija.com.mk/NewsDetal.asp?vest=8141385134&id=26&setIzdanie=22952#.UgyDuNIwdqI

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-