среда, 20 септември 2017 11:13:11
Бит Фест

ЛОКАЛНО.МК: Концерт на Димитрова и Наумов во Битола

Admin Bitola август 22, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на ЛОКАЛНО.МК: Концерт на Димитрова и Наумов во Битола
ЛОКАЛНО.МК: Концерт на Димитрова и Наумов во Битола

Во 20 часот, во Концертната сала на Завод и музеј – Битола ќе се одржи концерт на виолина и пијано, на кој ќе настапат Верица Дивитарова и Валентин Наумов.

Верица Дивитарова веќе има одржано неколку самостојни рецитали, настапи во склоп на концертите на „Musica Viva” и како дел од симфонискиот оркестар и двете во рамките на факултетот за музичка уметност во Скопје и Валентин Наумов,има одржано повеќе музички рецитали, добитник е на повеќе награди, а во моментот работи како професор по виолина во Државното музичко училиште.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-