среда, 23 август 2017 04:07:17
Бит Фест

Локално.мк: Изложба на Петар Ставрев во Битола

Admin Bitola јули 19, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Локално.мк: Изложба на Петар Ставрев во Битола
Локално.мк: Изложба на Петар Ставрев во Битола

Веќе трет ден продолжува фестивалот на музика и традиција „Локум Фест“ Битола во рамките на кој присутните вечерва ќе може да ја проследат изложбата на фотографии „ Битолско слаткарство“ на Петар Ставрев.

Оваа вечер дел од фестивалот ќе биде  Мал саем на млади претприемачи  како и Саемот на ракотворби на кој  присутните  ќе можат да погледнат рачно направени предмети инспирирани од нашата богата култура и традиција.  Во музичкиот дел ќе настапат: JAAKKO LAITINEN & Väärä Raha од Финска и FABULA RASA од Унгарија.

http://lokalno.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=29249%3A2013-07-18-08-00-36&catid=55%3Akultura&Itemid=74&lang=mk

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-