недела, 22 октомври 2017 20:58:02
Бит Фест

Tera TV: Ликовна колонија Де Ниро

Admin Bitola јуни 21, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Tera TV: Ликовна колонија Де Ниро
Tera TV: Ликовна колонија Де Ниро

Од денеска па во наредните десетина дена во Битола се одржува ликовната колонија Де Ниро, соопшти на денешната прес конференција Драги Филевски, кој рече дека вторит дел од колонијата сликарскиот ќе се одржи во месец септември. Ова е девета ликовна колонија по ред, која е дел од битолското културно лето Бит Фест. Утревечер во Магазата ќе биде отворена изложбата на Лилјана Матевска. Следниот петок на 28-ми Јуни исто така во Магазата ќе биде отворена изложба на Меѓународната ликовна колонија Де Ниро.

http://www.tera.mk/aktuel/likovna-kolonija-de-niro

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-