недела, 22 октомври 2017 20:55:17
Бит Фест

Кирилица: Шербеџија ќе го отвори Бит фест

Admin Bitola јуни 25, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Кирилица: Шербеџија ќе го отвори Бит фест
Кирилица: Шербеџија ќе го отвори Бит фест

Утре свечено ќе биде отворено осмото издание на најдолгото и најбогато со содржини културно лето во Република Македонија – Бит фест.

Овогодинешното издание на 25.06 започнува со концерт на Раде Шербеџија и Западни Колодвор Бенд во Хераклеја од 21.00 часот.

Бит Фест и оваа година се организира во соработка со културните институции во градот, а под покровителство на градоначалникот на општина Битола Владимир Талески.

Осмото издание на Бит Фест ќе понуди многу култура и забава со голем број домашни и странски учесници и над 242 содржини.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-