четврток, 21 септември 2017 01:28:06
Бит Фест

Хајд парк: Одличен концерт на Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ на Битфест

Admin Bitola август 11, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Хајд парк: Одличен концерт на Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ на Битфест
Хајд парк: Одличен концерт на Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ на Битфест

Уште еден исклучителен концерт, многу овации и мајсторска изведба во античкиот театар во Хераклеја.

Повеќе од 2.000 гости, во петокот вечер имаа можност да уживаат во неповторливите обработки на македонските песни во изведба на Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ.

Прекрасна атмосфера, исклучителна усогласеност и многу аплаузи…

Битолската публика и овојпат покажа дека навистина знае да ужива во маестралната изведба на двајцата виртуози на гитара.

Концертот на Стефановски и Тадиќ е нивниот прв заеднички концерт оваа година.

http://www.hajdpark.mk/odlicen-koncert-na-vlatko-stefanovski-i-miroslav-tadic-na-bitfest/

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-