петок, 22 септември 2017 04:47:17
Бит Фест

Cooltura: „Солстис” – Празник на музиката вечерва на Широк Сокак

Admin Bitola јуни 22, 2013 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Cooltura: „Солстис” – Празник на музиката вечерва на Широк Сокак
Cooltura: „Солстис” – Празник на музиката вечерва на Широк Сокак

Денес (петок, 21 јуни) на Широк Сокак, од 20 часот до 1 часот по полноќ ќе се одржи 11-тото издание на „Солстис” – Празник на музиката, во организација на Француска Алијанса од Битола.

Тоа е фестивал кој со децении се одржува во многу градови во светот, а во Битола традиционално по 11-ти пат, во склоп на Бит Фест, ќе се случува вечерва.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-