недела, 22 октомври 2017 21:02:30
Бит Фест

Cooltura: Крајот возбудлив како и целиот Бит Фест

Admin Bitola август 27, 2012 Бит Фест во медиумите Коментарите се исклучени на Cooltura: Крајот возбудлив како и целиот Бит Фест
Cooltura: Крајот возбудлив како и целиот Бит Фест

Денеска (понеделник, 27 август, 2012 година) е последниот ден од Бит Фест 2012. Крајот на фестивалот ќе биде во знакот на: вториот ден од „Семакедонската венчавка“, две изложби, настапот на светски познатиот ди-џеј Дејвид Моралес и манифестацијата „Широк Сокак во бело“.

Последната вечер од најдолгото и најсодржајно културно лето БИТ ФЕСТ 2012 ќе започне со изложбата на фотографии на Ема Ќука насловена „Трепети на душата,“ а ќе биде отворена во 20:00 часот во КЦ Магаза.

Во 20:30 во дворот на КЦ Магаза низ изложбата на Сашо Ристевски насловена „Бит Фест 2012“ ќе значи можност за визуелна прошетка низ настаните на годинашното издание на фестивалот.

Од 21:00 часот на Широк Сокак започнува манифестацијата „Широк Сокак во бело“. Десетте кафе-барови долж познатата улица, унифицирани под белата боја ќе ја надополнат вечерта со загревање пред големата забава со светскиот hause ди-џеј – Дејвид Моралес.

http://grid.mk/read/article/811443/krajot-vozbudliv-kako-i-celiot-bit-fest

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-