сабота, 19 август 2017 07:23:17
Бит Фест

22.00 ч.„ Битола отворен град“ 2013 DJ Michael Grey – Широк сокак

Admin Bitola јуни 28, 2013 Следно на Бит Фест Коментарите се исклучени на 22.00 ч.„ Битола отворен град“ 2013 DJ Michael Grey – Широк сокак
22.00 ч.„ Битола отворен град“ 2013 DJ Michael Grey – Широк сокак

Спектактакуларен настап на DJ Michael Gray и DJ Djane Nadine, а како претходница ќе настапат Dj Acika, Dejan Dex, DJ Dee Dean Mickoski од Македонија.
Како соло музичар DJ Michael Gray се прослави со синглот “The Weekend” и со успешниот последователен хит “Borderline”. Тој е ко-сопственик на познатата музичка продуцентска куќа “Full Intention” од Англија во чиј распоред овој јуни спаѓа и промоцијата на најновиот музички материјал. Со посебен стил на сцената, Djane Nadine од Унгарија  веќе има изграден статус на признат и познат уметник во својата професија. Фановите ја препознаваат по впечатливите и авангардни настапи низ цел свет. Дел од уметничката програма се и поп арт изложбата на Никола Данчевиќ – Гринго од Србија на тема  “Отворете го вашиот ум, не вашите џебови”,  трката на штикли на Широк сокак, концерт на Billy Andol од Босна и Херцеговина, “Страв од Џеки Чен” од Србија, Spank од Македонија, како и Face and body painting  со Александра Димитриевска од Македонија.

Ви се допаѓа написот? Споделете го!

Коментарите се затворени.

I pushed casus telefon back from my casus telefon desk and spun around in my chair to face her. Cathleen dropped to the floor on her knees. She unzipped my fly, casus telefon unbuckled my belt casus telefon and unfastened my trousers. I lifted my casus telefon hips as she pulled my suit pants and underwear down to my knees. I tossed my casus telefon tie over my shoulder and tucked my shirt up out of the way. My cock was hard by the time she exposed it and she covered with her sensuous mouth. No one sucked cock better than Cathleen and she quickly had me on the verge of cumming
casus telefon
-